Siemens Volná místa

Obchodně-technický konzultant pro digitalizaci v průmyslu

Praha, Czech Republic
Product Management, Portfolio & Innovation

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme divize Digital Factory společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů. Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení. Pro naše oddělení hledáme obchodně technického a aplikačního konzultanta zaměřeného na podporu prodeje a prodej produktů a řešení pro automatizaci a elektrické pohony výrobních strojů.

Přidejte se do našeho týmu a staňte se naší technickou podporou!

Náplň práce:

  • návrh technických řešení v oblasti průmyslové automatizace dle požadavků zákazníka
  • prezentace navržených řešení a produktového portfolia firmy zákazníkům
  • poskytování technických konzultací v oblasti produktů pro průmyslovou automatizaci
  • poskytování aplikační technické podpory vybraným zákazníkům
  • propagace produktů a systémů z oblasti průmyslové automatizace
  • vyhledávání a rozvoj obchodních příležitostí ve spolupráci s regionálními manažery
  • sledování vývoje na trhu, spolupráce na přípravě strategie pro svěřený segment
  • prosazování moderních software řešení, která zvýší konkurenceschopost českého průmyslu

Očekáváme

  • VŠ vzdělání (elektro, průmyslová automatizace), s dostatečnou praxí možno i SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka (překlady odborných textů, komunikace se zahraničními kolegy)
  • řidičský průkaz sk. B
  • obchodní a technické myšlení
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • praktické zkušenosti z oblasti průmyslové automatizace i obchodu výhodou

Dále nabízíme

  • služební auto i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 295010
Organization: Digital Factory
Career Level: Expert/ka