Siemens Volná místa

Obchodně technický poradce

Praha, Czech Republic
Product Management, Portfolio & Innovation

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme divize Digital Factory společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů. Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení. Pro naše oddělení hledáme obchodně technického a aplikačního konzultanta zaměřeného na podporu prodeje a prodej produktů a řešení pro automatizaci a elektrické pohony výrobních strojů.

Přidejte se do našeho týmu a staňte se naším expertem na průmyslovou vizualizaci!

Náplň práce:

  • Prezentace produktového portfolia SIMATIC HMI a WinCC zákazníkům
  • návrh technických řešení v oblasti průmyslové automatizace dle požadavků zákazníka
  • návrh a provedení odborných školení našim zákazníkům
  • poskytování technických konzultací v oblasti vizualizace
  • poskytování aplikační technické podpory vybraným zákazníkům

Očekáváme

  • VŠ vzdělání (elektro, průmyslová automatizace), s dostatečnou praxí možno i SŠ vzdělání
  • znalost anglického nebo německého jazyka (překlady odborných textů, komunikace se zahraničními kolegy)
  • Úspěšná praxe v oboru automatizace alespoň 2 roky, programování PLC / HMI
  • řidičský průkaz sk. B
  • obchodní a technické myšlení
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, zodpovědnost
  • praktické zkušenosti z oblasti průmyslové automatizace

Dále nabízíme

  • služební auto i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 295013
Organization: Digital Factory
Career Level: Začínající expert/ka
Plný i částečný