Siemens Volná místa

Junior SAP Programátor - Frenštát p. R./Mohelnice

Frenstat pod Radhostem, Czech Republic
Information Technology

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Máte chuť pracovat se špičkovými odborníky na nejnovějších technologiích SAPu, jako jsou DB HANA, S4/HANA a další. Získat jistotu a perspektivní práci v mezinárodní firmě? Domluvíte se anglicky nebo německy a SAP je pro Vás výzvou? Přidejte se k dobře sehranému týmu našich kolegů kompetenčního centra SAP pro Evropu, které se zabývá komplexní podporou a rozvojem centrálních systémů SAP pro evropské závody koncernu Siemens.

Tato pozice je určena všem uchazečům se znalostí programování, kteří se chtějí naučit a dále rozvíjet nejen v programování v ABAP, ale i v implementaci a podpoře firemních procesů.

Pozice vhodná i pro absolventy VŠ.

Do zkušeného týmu odborníků v dané oblasti hledáme kolegyni/kolegu na pozici Junior SAP Programátor pro logistické moduly a pro podporu primárně českých závodů.

Budete se věnovat především

  • analýze požadavků
  • tvorbě a testování programů v prostředí SAP
  • nastavení a údržbě systému
  • dokumentaci řešení
  • vše v rámci modulů PP, WM, SD, QM nebo MM

Těšit se můžete zejména na

  • pestrou práci a zajímavé projekty, spolupráci se špičkovými odborníky a jejich mentoring
  • podíl na vývoji a správě centrálních SAP systémů společnosti Siemens
  • možnost specializace ve vybraném SAP modulu
  • vývoj s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • práci v přátelském a otevřeném kolektivu
  • spolupráci v mezinárodním týmu a možnost využití cizích jazyků

Měl/a byste mít

  • VŠ vzdělání / případně SŠ s adekvátní praxí
  • dobrou znalost AJ nebo NJ slovem i písmem a ochotu dále se v nich rozvíjet
  • znalosti programovacích technik a práci s databázemi
  • znalosti programování v ABAP výhodou
  • zkušenosti se systémem SAP R/3 či jiným ERP systémem výhodou
  • znalosti procesů výrobních podniků výhodou
  • dobré komunikační schopnosti, angažovaný přístup a ochotu vzdělávat se
  • ochotu k občasnému cestování, ŘP sk. B

Dále nabízíme

  • místo výkonu práce: Mohelnice nebo Frenštát p. R.
  • možnost práce v režimu Home Office
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti
  • náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč po zkušební době
  • možnost uplatnění v perspektivním oboru
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • program zaměstnaneckých výhod:
    • roční příspěvek 6.000,-Kč do programu Benefit plus
    • roční příspěvek 2.000,-Kč na jazykové vzdělávání
    • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1.000,-Kč měsíčně
    • odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000,- Kč
    • bezúročné půjčky pro zaměstnance až 300.000,-Kč
    • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens
  • příspěvek na stravování
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené

Requisition ID: 295120
Organization: Global Services
Career Level: Absolvent/ka