Siemens Volná místa

Elektronik strojů a zařízení - Trutnov

Trutnov, Czech Republic
Manufacturing

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V našem odštěpném závodě Siemens, s.r.o., o.z. Nízkonapěťová spínací technika nabízíme volné pracovní místo Elektronik strojů a zařízení.

Náplň práce

  • Opravy, údržba, funkční seřizování, renovace a montáže výrobních elektronických zařízení.
  • Zhotovování výrobků součástkové základny pro zařízení spotř. elektroniky, automatizační a výpočetní techniky, sdělovací a zabezpečovací techniky, telekomunikací, vysílací techniky, měřících, řídících systémů, optoelektroniky.
  • Sestavování, zkoušení a oživování finálních sestav a systémů výše uvedených technik a elektronických přípravků

Očekáváme

  • ÚSO elektro, vyhláška 50, 2 roky praxe
  • znalost AJ minimálně na úrovni čtení dokumentace
  • znalost práce s MS Office (Word a Excel)
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz skupiny "B"
  • samostatnost, zodpovědnost za svěřené úkoly

Nabízíme

  • zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností25 dnů dovolené

  • příspěvek na volnočasové aktivity, tzv. cafeteria systém 6 000 Kč/rok

  • kantýna v místě výkonu práce a příspěvek na stravování 55 % z ceny jídla

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1 000 Kč/měsíc

  • odměna při pracovních a životních jubileích, při narození dítěte, příspěvek na dětské tábory

  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat díky firemním plánům 1/3 akcií navíc zdarma

  • slevy a zvýhodněné nabídky pro zaměstnance

  • firemní akce pro zaměstnance

  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě

Zajímá Vás více? Máte otázky, zda je tato příležitost to pravé pro Vás? Zkontaktujte nás na telefonu +420 702 207 602, nebo nám rovnou pošlete Váš životopis.

Requisition ID: 295439
Organization: Digital Factory
Career Level: Začínající expert/ka