Siemens Volná místa

Praxe pro studenta/ku elektrotechnického oboru - Plzeň

Praha, Czech Republic
Engineering

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V naší společnosti Siemens, s.r.o. nabízíme praxi pro studenty/ky elektrotechnických oborů. Spolupráce probíhá formou DPČ.

Náplň práce

  • příprava a řešení servisních projektů a činností v oboru silnoproudé elektrotechniky v rámci regionu střední a východní Evropy
  • rozvíjení servisních činností v oborech:
    • Servis sítí – poradenství a konzultace
    • Monitoring a diagnostika
    • Servis kabelových vedení aj.

Očekáváme

  • studenta/ku technického oboru (elektro) se základními znalostmi elektroenergetiky
  • komunikativní znalost AJ (min. úroveň B1)
  • aktivní zájem o rozvoj dovedností v daném oboru
  • pozitivní přístup k práci a ochotu cestovat
  • možnost pracovat cca 20 hod/týden

Nabízíme

  • získání zajímavých znalostí a zkušeností v oboru
  • možnost budoucího uplatnění v naší firmě
  • zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností
  • příležitost k seberealizaci
  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
  • atraktivní finanční odměňování

Requisition ID: 295476
Organization: Energy Management
Career Level: Student/ka
Jenom částečný