Specialista na registrace/kvalifikace dodavatelů s NJ a AJ - Praha

Praha, Czech Republic
SCM-Procurement/Logistics

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Hledáte práci, kde byste denně využili němčinu?

Rádi komunikujete?

Nebojíte se zvednout telefon a zavolat do Německa?

Dokážete prokázat vysokou míru pečlivosti?

Je pro Vás práce v Excelu příjemná?

Pokud jste si na všechno otázky odpověděli ANO, neváhejte číst dále a dozvědět se více! Nejedná se o žádný telemarketing!

Jsme dynamický tým, který je součástí oddělení nákupu v centru sdílených služeb. Máme na starosti dodavatele a jejich úspěšnou kvalifikaci. Co to znamená? Kvalifikace je proces, kdy nám každý dodavatel musí dokázat, že jsou jeho produkty, se kterými dále pracujeme, dostatečně kvalitní, neobsahuji zakázané látky, jsou šetrné k životnímu prostředí apod. Pomocí různých certifikátů nám tímto dodavatelé dokazují, že vše bez problémů splňují. A my s nimi pak můžeme spolupracovat a obchodovat. Tato konkrétní pozice se týká hlavně produktů, které musí být šetrné k životnímu prostředí. Na tom si zakládáme.

Navíc od kandidátů nevyžadujeme žádnou předchozí praxi. Pokud jste tedy po škole, mluvíte německy a anglicky umíte na úrovni porozumění emailu, pak hledáme právě Vás.

Máte již nějaké předchozí pracovní zkušenosti? I Vás velmi rádi uvítáme, můžete k nám do týmu přinést spoustu zajímavých nápadů.

A co by tedy bylo náplní Vaší práce?

  • denní komunikace s dodavateli za účelem získávání těchto certifikátů
  • práce s interním systémem, kam dodavatelé tyto certifikáty budou nahrávat
  • pokud bude mít dodavatel k systému nějaké dotazy, případně technické problémy, vše mu pomůžete vyřešit
  • pokud se dodavatel s dodáním certifikátu zpozdí, opětovně se mu připomenete
  • celý proces budete zapisovat do Excelu, aby další kolegové věděli, jak si který dodavatel stojí

A na co se můžete těšit?

  • práci v mladém, dynamickém, neformálním a podporujícím týmu
  • skvělého nadřízeného
  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • denní kontakt s německými dodavateli a německými kolegy v Siemensu
  • práci v moderním prostředí
  • odpočinkové místnosti
  • team-buildingy

Ale to rozhodně není všechno!

Dále nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Oslovila Vás tato nabídka :)?

Requisition ID: 295544
Organization: Global Services
Career Level: Začínající expert/ka