Siemens Volná místa

Administrativní podpora projektů s NJ - Praha

Praha, Czech Republic
Engineering

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme Engineering divize Mobility a zabýváme se vývojem moderních kolejových vozidel a jejich částí. Přicházíme s inovativními produkty a řešeními nejenom pro městskou dopravu, ale i pro regionální a vysokorychlostní vlaky. V tomto odvětví patříme k naprosté špičce a určujeme nové trendy.

Pojďte k nám a staňte se administrativní podporou projektů.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • přípravě reportů
  • administrativní kontrole odvedené práce
  • zpracování ad-hoc analýz
  • přípravě podkladů pro měsíční závěrku
  • komunikaci s projektovými týmy v Německu a Rakousku na denní bázi
  • spolupráci s vedoucími projektů
  • podpoře při kapacitním plánování

Na co se můžete těšit?

  • každodenní využití cizích jazyků se zahraničními kolegy
  • prostředí plné techniků a nadčasových technologií
  • mentora, kterému budete moci koukat pod ruce
  • oceníme vlastní zlepšováky a kreativitu

Co byste měl/a mít?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • pokročilou znalost programů z balíku MS Office (zejména Excelu)
  • němčinu pro každodenní komunikaci se zahraničními kolegy
  • pečlivý a svědomitý přístup, neboť na detailech záleží
  • zápal do práce s čísly

Co Vám nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřskou školku v Praze pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
  • pracoviště ve Stodůlkách přímo u metra B

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka!

Pošlete nám svůj aktuální životopis + motivační dopis.
V případě dotazů se ozvěte naší personalistce Kristýně Navrátilové na kristyna.navratilova@siemens.com nebo volejte na telefonní číslo 720 954 682.

Requisition ID: 295649
Organization: Mobility
Career Level: Absolvent/ka