Java vývojář SmartCity - dohledové systémy v cloudu (smartGuard) - Brno

Brno, Czech Republic
Research & Development

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme divize Siemens Corporate Technology a v Brně vyvíjíme špičková řešení pro řízení dopravy nové generace inteligentních měst. Aktuálně hledáme kolegyni/kolegu pro náš vývojový tým zaměřený na dohledový systém smartGuard. Jedná se o komplexní systém pro monitorování dopravy nasazený v cloudovém prostředí. Pokud máš zájem podílet se na zajímavých námětech z dopravní domény, přijď k nám.

Co děláme

  • Vyvíjíme dohledové systémy nejen pro adaptivní řízení křižovatek
  • Podílíme se na projektech v dopravní doméně z celého světa

Jak pracujeme

  • Agilně, plánování, daily stand-up, review, retrospektiva, ...
  • Jako tým. Náš pracovní den je plný brainstormingu, code-review a párového programování
  • Často spolupracujeme i s ostatními týmy a tvoříme tak jedno ucelené řešení
  • Několikrát do roka jedeme do Bavorska za zákazníkem a dobrým pivem
  • Denně se učíme doméně produktu (dopravní systémy) s pomocí našich dopravních inženýrů
  • Zaměřujeme se na clean-code, architekturu, automatické testování a UX

Tvým úkolem bude

  • Pomáhat product-ownerovi s definicí požadavků a určovat tak směr vývoje
  • Požadavky implementovat a otestovat je manuálně i automaticky
  • Zvládnout komplexní systém se všemi jeho výzvami
  • Denně anglicky komunikovat s kolegy v zahraničí
  • Učit se, zkoušet, přicházet s nápady a nebát se říct si o pomoc
  • Akcelerovat nasazení inteligentních dopravních systémů do každodenního života

Co se hodí znát

  • Webové technologie – především JavaScript
  • Platformu Java
  • Popř. microservices, Docker

Proč jít k nám

  • Podpoříme tě v profesním i osobnostním rozvoji
  • Vyvíjíme systém, který je ve světě unikátní
  • I když jsme korporát, administrativy je minimum
  • Máme odpovídající vývojářský HW a SW
  • Čeká tě přátelský kolektiv (a také důvěra, humor a volnost)

Podrobnosti o produktech, které vyvíjíme, najdeš na webu sie.ag/1XzNNi7.

Requisition ID: 295708
Organization: Corporate Technology
Career Level: Zkušený/á expert/ka