Siemens Volná místa

Technik preventivní údržby - Frenštát p. R.

Frenstat pod Radhostem, Czech Republic
Manufacturing

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Chcete se stát součástí týmu údržby ve společnosti Siemens, s.r.o., odštěpný závod Elektromotory Frenštát a podílet se tak na preventivní činnosti údržby a zavádění TPM. Zájem o moderní techniku a neustálé hledání nových trendů v údržbě je u nás samozřejmostí.

Standardní elektromotory závodu Elektromotory Frenštát pohání kompresory, pumpy a jeřáby po celém světě. Mimo to umíme navrhnout a vyrobit motory do nejnáročnějších prostředí a s těmi se pak setkáte v hutním průmyslu, tunelech nebo plošinách na moři. V tomto odvětví patříme mezi nejlepší a určujeme nové trendy.

Budete se věnovat především

  • zodpovědnost za proces preventivní údržby klíčových strojů všech provozů
  • tvorbě plánů, rozpis preventivních činností jak pro profese elektro tak i strojní, samotná realizace, koordinace s interní a externí údržbou a kontrolní činnost
  • zodpovědnosti za autonomní údržby v rámci TPM
  • tvorbě harmonogramů, realizace nových a revize stávajicích standardů, provádění nezávislých auditů, školení

Měl/a byste mít

  • minimální středoškolské vzdělání strojního oboru nebo elektro oboru
  • znalost anglického jazyka (příp. německého jazyka)
  • znalosti z preventivní údržby (plánování, realizace, zlepšování) výhodou
  • technické myšlení, schopnost čtení technických výkresů a elekto plánu
  • uživatelskou znalost práce na PC, MS Windows, MS Office
  • SAP R3, údržbářský informační systém Comos výhodou
  • komunikační schopnosti a zájem o techniku
  • časovou flexibilitu
  • nadšení a zájem o technické novinky
  • chuť zapadnout do dobře fungujícího týmu
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • řidičský průkaz skupiny B

Dále nabízíme

  • místo výkonu práce: Frenštát p. R.
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti
  • možnost uplatnění v perspektivním oboru
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • program zaměstnaneckých výhod:
  • roční příspěvek 6.000,- Kč do programu Benefit plus
  • roční příspěvek 2.000,- Kč na jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1 000,- Kč měsíčně
  • odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000,- Kč
  • bezúročné půjčky pro zaměstnance až 300.000,-Kč
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens
  • závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování 55 % ceny oběda
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené

Requisition ID: 296407
Organization: Process Industries and Drives
Career Level: Absolvent/ka