Siemens Volná místa

Junior Specialista přijatých faktur s ruštinou - Ostrava

Ostrava, Czech Republic
Finance

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V naší divizi Finance Shared Services nabízíme volné pracovní místo Junior Specialista přijatých faktur s ruštinou.

Budete se věnovat především

  • poskytování servisu v oblasti účetnictví pro společnost Siemens v Rusku - účtování faktur
  • každodenní komunikaci (e-mail, telefon) s externími a interními zákazníky
  • vypracovávání měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrek v dané oblasti účetnictví
  • práci se systémem SAP

Měl/a byste mít

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost ruštiny, angličtina výhodou
  • uživatelskou znalost programů sady MS Office
  • zájem o administrativu a účetnictví
  • aktivní přístup k řešení problémů a pozitivní přístup k práci
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časovou flexibilitu a týmového ducha

Těšit se můžete zejména na

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 296616
Organization: Controlling and Finance
Career Level: Absolvent/ka