Siemens Volná místa

Technický kontrolor strojní - OEZ, Letohrad

Letohrad, Czech Republic
Manufacturing

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

OEZ je výrobcem nízkonapěťových jistících a pojistkových přístrojů s více než 75 letou tradicí na trhu. Díky spojení se společností Siemens je v současnosti jedním z nejmodernějších výrobních závodů v České republice. Zákazníci nás vyhledávají především pro vysokou kvalitu našich výrobků, profesionální zákaznický servis a vysokou úroveň našich odborníků, kteří jsou špičkou ve svém oboru.

Ve společnosti OEZ s.r.o., pracoviště Letohrad, nabízíme volné pracovní místo na pozici Technický kontrolor - strojní.

Budete se věnovat především

  • zajišťování kontroly dílců, modulů a sestav, ze kterých vyrábíme naše jističe, dle předepsaných parametrů
  • zapisování výsledků kontrol do systému SAP či protokolu
  • spolupráce při řešení neshodného materiálu
  • zabezpečování neshodného materiálu proti použití

Měl(a) by jste mít

  • ÚSO vzdělání, strojní zaměření výhodou
  • znalost AJ nebo NJ (výhodou)
  • znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • zkušenosti se čtením výkresové dokumentace a používáním běžných měřidel podmínkou
  • znalost měřicích postupů
  • zodpovědnost, důslednost, schopnost týmové práce, schopnost a ochotu se dále vzdělávat

Těšit se můžete zejména na

  • měření pomocí kamery, která nasvítí dílec, nebo manuálně
  • 25 dnů dovolené a den volna navíc na sportovní hry
  • příspěvek na stravování (cena obědů a večeří 16 Kč)
  • finanční příspěvky na sport, volný čas, zdraví, kulturu atd. 6 000 Kč/rok
  • každoroční navýšení mzdy
  • příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • možnost ubytování ve firemní ubytovně v Letohradě
  • odměna za odpracovaná léta ve společnosti
  • dny volna s náhradou mzdy nad zákonný nárok při důležitých osobních překážkách
  • akce pro zaměstnance (např. kulturní akce, sportovní akce, soutěže atd.)
  • možnost zapojit se do akciového programu Siemens
  • zázemí a perspektivu nadnárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Requisition ID: 296665
Organization: Energy Management
Career Level: Nedefinováno