Siemens Volná místa

Účetní hlavní knihy s angličtinou

Praha, Czech Republic
Finance

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V našem centru sdílených služeb nabízíme volné pracovní místo " Účetní hlavní knihy s angličtinou".

Vaší náplní práce by bylo:

  • vypracovávání měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrek
  • účtování hmotného majetku
  • přeúčtovávání nákladů mezi jednotlivými odděleními v rámci společnosti
  • každodenní telefonická/e-mailová komunikace s interními/externími zákazníky
  • zpracovávání finančních výkazů
  • příprava podkladů pro auditory
  • pravidelný reporting

Měl/a byste mít:

  • min. středoškolské vzdělání ideálně ekonomického směru
  • plynulou znalost anglického jazyka
  • teoretickou znalost účetnictví
  • uživatelskou znalost programů sady MS Office (především Excel)
  • znalost systému SAP výhodou

My Vám za to můžeme nabídnout:

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 296681
Organization: Controlling and Finance
Career Level: Absolvent/ka