Siemens Volná místa

HR Advisor

Drasov, Czech Republic
Human Resources

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Společnost Siemens Electric Machines s.r.o. v Drásově se zabývá vývojem, výrobou a prodejem synchronních generátorů a synchronních a asynchronních motorů. Tento výrobní závod zaměstnává 650 pracovníků a nachází se pouhých 21 km od Brna.

V současné době hledáme novou posilu do HR oddělení, která bude partnerem našeho týmu managementu pro všechny personální otázky.

Náplní Vaší práce bude především

  • podpora liniových manažerů v různých oblastech práce s lidmi, vč. pracovně-právního poradenství
  • spolupráce s kompetenčními centry (odměňování, vzdělávání, nábor, administrativa)
  • úzká spolupráce s lokálním HR Business Partnerem
  • implementace interních předpisů, procesů a nástrojů a následné proškolení manažerů a zaměstnanců
  • realizace HR projektů

Měl/a byste mít

  • praxi na obdobné pozici minimálně 1 rok
  • plynulou znalost anglického jazyka, němčina výhodou
  • znalost zákoníku práce
  • znalost HR systémů (SAP, PeopleSoft..)
  • výborné komunikační dovednosti, schopnost řešit konfliktní situace
  • prozákaznický přístup

Nabízíme Vám

  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 296716
Organization: Human Resources
Career Level: Expert/ka