Siemens Volná místa

Servisní technik VN a VVN zařízení - Plzeň/Praha/Brno

Plzen, Czech Republic
Customer Services

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Náš plzeňský tým je součástí divize Energy Management, která patří mezi špičkové  dodavatele výrobků, systémů, řešení a služeb pro ekonomický, spolehlivý a inteligentní přenos a distribuci elektrické energie. Přidejte se k nám a staňte se servisním technikem-specialistou na VN a VVN zařízení pro území České republiky.

Budete se věnovat především

  • montáži, demontáži a diagnostice VN a VVN zařízení
  • provádění servisních prací a zkoušek u zákazníků po celé ČR
  • zpracovávání a vyhodnocování měřících protokolů
  • přípravě obchodních nabídek
  • práce s měřícími a diagnostickými přístroji
  • manipulace s plynem SF6

Těšit se můžete zejména na

  • spolupráci se špičkovými odborníky
  • nejnovější technologie a know-how
  • rozvoj odborných znalostí a dovedností
  • příležitost k seberealizaci a načerpání nových zkušeností

Měl/a byste mít

  • SŠ, VŠ elektro nebo SOU elektro s maturitou
  • zákaznicky orientovaný přístup, samostatnost a psychickou odolnost
  • fyzickou zdatnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • platnou vyhlášku 50/78 Sb. nad 1000 V
  • ŘP skupiny "B", připravenost často cestovat
  • základní znalost AJ nebo NJ

Dále Vám můžeme nabídnout

  • pracoviště v Plzni, cestování po celé ČR, SR a příležitostně i po Evropě
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 296743
Organization: Energy Management
Career Level: Zkušený/á expert/ka