Siemens Volná místa

Junior účetní s němčinou - oddělení majetku

Praha, Czech Republic
Internal Services

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V našem centru sdílených služeb nabízíme volné pracovní místo Junior účetní s němčinou - oddělení majetku.

Vaší náplní práce by bylo:

  • zodpovědnost za část účetní agendy (oddělení majetku) pro společnost Siemens v Německu
  • rozhodování o tom, zda se jedná o investici či o náklady
    v případě investice zařazení do správné majetkové třídy a založení karty majetku
  • zodpovědnost za pohyby na kartách majetku (převody mezi nákladovými středisky, převody mezi Siemens společnostmi, vyřazování)
  • inventura
  • zpracování uzávěrek (měsíční, čtvrtletní, roční)
    každodenní komunikace se zákazníkem (německé Siemens oddělení)
  • pravidelný reporting

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • pokročilou znalost německého jazyka, angličtina výhodou
  • ekonomický backround výhodou
  • velmi dobrou znalost MS Office (hlavně Excel)
  • velmi dobré komunikační schopnosti

Co Vám nabídneme?

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • roční bonus
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 296802
Organization: Controlling and Finance
Career Level: Absolvent/ka