Siemens Volná místa

Odborný ekonom/Kalkulant - Trutnov

Trutnov, Czech Republic
Finance

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V našem odštěpeném závodě Nízkonapěťová spínací technika nabízíme volné pracovní místo Odborný ekonom/Kalkulant.

Budete se věnovat především

  • kalkulacím
  • tvorbě cenových nabídek
  • zakládání a správě kmenových dat materiálů

Měl/a byste mít

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • praxi v oboru (výhodou)
  • pokročilou znalost MS Office
  • samostatnost, pečlivost a časovou flexibilitu

Těšit se můžete zejména na

  • zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností
  • 25 dnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu a důraz na Work-life balance
  • jazykové kurzy (angličtina, němčina) přímo ve firmě v pracovní době
  • příspěvek na volnočasové aktivity, tzv. cafeteria systém 6 000 Kč/rok
  • kantýna v místě výkonu práce a příspěvek na stravování 55 % z ceny jídla
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1 000 Kč/měsíc
  • odměna při pracovních a životních jubileích, při narození dítěte, příspěvek na dětské tábory
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat díky firemním plánům 1/3 akcií navíc zdarma
  • slevy a zvýhodněné nabídky pro zaměstnance
  • firemní akce pro zaměstnance
  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě

Zajímá Vás více? Máte otázky, zda je tato příležitost to pravé pro Vás? Zkontaktujte nás na telefonu +420 702 207 602, nebo nám rovnou pošlete Váš životopis.

Requisition ID: 296958
Organization: Digital Factory
Career Level: Začínající expert/ka