Inženýr řídicích systémů a ochran v energetice - Plzeň/Praha

Plzen, Czech Republic
Engineering

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme tým techniků a IT specialistů, kteří se snaží udělat elektřinu spolehlivější a bezpečnější. Hledáme nové přístupy k dálkovému řešení problémů a zabezpečení našich systémů proti současné hrozbě kyberútoků. Pracujeme na sobě a našem know-how, abychom posouvali standardy trhu vpřed.

Budete se věnovat především

  • projektům pro významné energetické a průmyslové společnosti
  • práci s projektovou dokumentací a specializovaným SW
  • objektovému programování logických a automatizačních funkcí
  • přípravě a parametrizaci řídicích systémů a ochran
  • zprovozňování přímo v rozvodnách
  • komunikaci a spolupráci se zákazníky

Těšit se můžete zejména na

  • unikátní technologie a know-how
  • zajímavé projekty a spolupráci se špičkovými odborníky
  • rozmanitou práci nejen v kanceláři
  • konkrétní a viditelné výsledky
  • příležitost vhodnou i pro čerstvé absolventy
  • přátelský kolektiv, neformální prostředí

Měl/a byste mít

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektroenergetiku či silnoproudou elektrotechniku
  • platná vyhláška 50/78 Sb. výhodou
  • běžné znalosti výpočetní techniky
  • řidičský průkaz skupiny B
  • angličtinu nebo němčinu pro běžnou komunikaci
  • analytické, technické myšlení se zaměřením na detail
  • odvahu přebírat odpovědnost, kreativitu a dobrou komunikaci

Dále Vám nabízíme

  • místo pracoviště: Plzeň nebo Praha
  • odborné zaškolení a další odborný růst
  • tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřskou školku v Praze pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 296973
Organization: Energy Management
Career Level: Začínající expert/ka