Siemens Volná místa

Technická podpora ECAD systémů - Praha

Praha, Czech Republic
Engineering

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme Engineering divize Mobility a zabýváme se vývojem moderních kolejových vozidel a jejich částí. Přicházíme s inovativními produkty a řešeními nejenom pro městskou dopravu, ale i pro regionální a vysokorychlostní vlaky. V tomto odvětví patříme k naprosté špičce a určujeme nové trendy.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • zakládání, kontrole a testování správnosti založených komponent v databázích
  • komunikaci s partnerskými centry v zahraničí
  • řízení materiálů z ERP systému do projektových databází v E-CADu, klasifikaci materiálů v databázi
  • správě technických dat materiálů (vstupy/výstupy, signály, typy připojení, kontrola průřezů…)
  • komunikaci s dodavateli a s kolegy (interními uživateli)
  • tvorbě symbolů s ohledem na normy
  • školení nových uživatelů a podpora stávajících uživatelů jednotlivých projektů
  • tvorbě zpráv a dokumentace pro běžící projekty

Na co se můžete těšit?

  • bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč
  • kontakt s moderními technologiemi a inovacemi
  • zajímavé projekty realizované ve spolupráci se zahraničními i našimi odborníky
  • přátelský kolektiv s nadšením pro kolejová vozidla
  • každodenní využití cizích jazyků
  • služební cesty do zahraničí

Co byste měl/a mít?

  • elektrotechnické SŠ vzdělání
  • znalost MS Office, znalost ELCAD nebo jiný ECAD výhodou
  • zájem o kolejová vozidla
  • němčinu nebo angličtinu pro každodenní komunikaci (telefonáty, maily, školení, technická dokumentace)
  • chuť učit se, pečlivost a zaměření na detail

Co Vám nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřskou školku v Praze pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
  • pracoviště Praha (přímo u metra B Stodůlky)

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka!

Pošlete nám své aktuální CV v anglickém jazyce + motivační dopis.
V případě dotazů se ozvěte naší personalistce Kristýně Navrátilové na kristyna.navratilova@siemens.com nebo volejte na telefonní číslo 720 954 682.

Requisition ID: 297178
Organization: Mobility
Career Level: Začínající expert/ka