Siemens Volná místa

Směnový mistr - navijárna - Frenštát p. R.

Frenstat pod Radhostem, Czech Republic
Manufacturing

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme oddělení navijárny v odštěpném závodě Siemens s.ro., OZ Elektromotory Frenštát. Naše motory pohání kompresory, pumpy a jeřáby po celém světě. Mimo to umíme navrhnout a vyrobit motory do nejnáročnějších prostředí – s těmi se pak setkáte v hutním průmyslu, tunelech nebo plošinách na moři. V tomto odvětví patříme mezi nejlepší a určujeme nové trendy.

Nyní hledáme do provozu navijárny 2 nové kolegy či kolegyně na pozici Směnový mistr.

Budete se věnovat především

  • dodržování termínů výrobních zakázek, organizace práce
  • řízení výroby
  • personální řízení pracovníků
  • dohled nad dodržováním technologické kázně a kvality

Měl/a byste mít

  • SŠ vzdělání
  • znalost práce s PC, znalost MS Word a MS Excel, znalost SAP výhodou
  • organizační schopnosti
  • orientaci na kvalitu a výsledek

Dále nabízíme

  • místo výkonu práce: Frenštát p. R.
  • práci ve dvousměnném provozu nebo třísměnném provozu
  • práci ve stabilní společnosti
  • možnost uplatnění v perspektivním oboru
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • program zaměstnaneckých výhod:
  • roční příspěvek 6.000,- Kč do programu Benefit plus
  • roční příspěvek 2.000,- Kč na jazykovou výuku
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1.000,- Kč měsíčně
  • odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000,- Kč
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens
  • závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování 55 % ceny oběda
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené

Requisition ID: 297722
Organization: Process Industries and Drives
Career Level: Nedefinováno