Siemens Volná místa

Technik zákaznické podpory - Frenštát p. R.

Frenstat pod Radhostem, Czech Republic
Customer Services

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Chcete se stát součástí týmu specialistů zákaznického servisu společnosti Siemens, s.r.o., odštěpný závod Elektromotory Frenštát, kteří poskytují technickou podporu regionům a našim zákazníkům po celém světě? Pokud máte zájem o pestrou práci, uplatnění technických znalostí a každodenní využití cizího jazyka máme pro Vás vhodnou pracovní příležitost.

Standardní elektromotory závodu Elektromotory Frenštát pohání kompresory, pumpy a jeřáby po celém světě. Mimo to umíme navrhnout a vyrobit motory do nejnáročnějších prostředí – s těmi se pak setkáte v hutním průmyslu, tunelech nebo plošinách na moři. V tomto odvětví patříme mezi nejlepší a určujeme nové trendy.

Do zkušeného týmu odborníků v dané oblasti hledáme Technika zákaznické podpory.

Budete se věnovat především

  • technické podpoře regionů a zákazníků v oblasti nabídek náhradních dílů a servisu elektromotorů
  • specifikaci a oceňování náhradních dílů
  • technickému zpracovávání zakázek
  • údržbě dat a webových stránek s náhradními díly

Těšit se můžete zejména na

  • práci v týmu zkušených kolegů a jejich mentoring
  • pestrou práci a zajímavé projekty
  • každodenní využití cizího jazyka
  • možnost seberealizace
  • přátelský kolektiv

    Měl/a byste mít

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického nebo strojního zaměření
  • angličtinu nebo němčinu pro každodenní komunikaci
  • orientaci na zákazníka a výsledek
  • schopnost stále se učit novým věcem, rozhodnost a důslednost

Dále nabízíme

  • místo výkonu práce: Frenštát p. R.
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti
  • možnost uplatnění v perspektivním oboru
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • program zaměstnaneckých výhod:
  • roční příspěvek 6.000,-Kč do programu Benefit plus
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění až 1.000,- Kč měsíčně
  • odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000,- Kč
  • bezúročné půjčky pro zaměstnance až 300.000,- Kč
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens
  • závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování 55 % ceny oběda
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené

Requisition ID: 297868
Organization: Digital Factory
Career Level: Nedefinováno