Siemens Volná místa

Podpora oddělení Compliance - Trutnov

Trutnov, Czech Republic
Legal & Compliance

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Do oddělení Compliance nyní hledáme nového kolegu či kolegyni na part-time, který/a by byl/a podporou ostatním členům týmu a zároveň se podílel/a na zajímavých aktivitách spojených s činností oddělení a organizaci interních školení.

Jedná se o spolupráci formou DPČ na cca 80 hodin měsíčně.

Přidej se k nám a získej zajímavé zkušenosti v prostředí mezinárodní společnosti!

Náplní Tvé práce bude především

  • administrativní podpora Compliance týmu
  • podpora při plánování a organizaci (školení, workshop, meetingy,…)
  • analýza a zpracování dat
  • překlady odborných textů
  • příprava prezentací
  • aktivní komunikace napříč společností

Měl/a bys mít

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně právního či ekonomického zaměření
  • pokročilou znalost AJ, NJ výhodou
  • pokročilou znalost MS Office (Excel, Power Point, Word, Outlook)
  • velmi dobré komunikační  a organizační dovednosti
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • aktivní přístup k práci

Dále Ti nabízíme

  • spolupráci formou DPČ
  • pracovní dobu dle dohody
  • příležitost k získání praxe v mezinárodní společnosti
  • každodenní využití cizích jazyků

V případě zájmu nám prosím zašli svůj životopis spolu s motivačním dopisem.

Requisition ID: 298236
Organization: Legal and Compliance
Career Level: Student/ka
Jenom částečný