Siemens Volná místa

Projektový/á ekonom/ka obchodu - Brno

Brno, Czech Republic
Internal Services

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V naší divizi Energy Management MS nabízíme volné pracovní místo Projektový/á ekonom/ka obchodu.

Náplň práce

  • kompletní zpracování zakázek v SAP
  • spolupráce na přípravě nabídek
  • spolupráce s obchodním oddělením
  • komunikace se zákazníky, sledování dodacích termínů, řešení nestandardních objednávek, pohledávek
  • příprava podkladů pro management (controlling  zakázek, kmenová data, exportní kontrola)

Očekáváme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • plynulou znalost AJ, NJ výhodou
  • min. 1 rok praxe na obdobné pozici
  • všeobecný přehled v ekonomické a finanční oblasti
  • dobrou znalost daňové a účetní legislativy, orientaci v účetních výkazech
  • znalost MS Office, SAP
  • zodpovědnost, proaktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
  • velmi dobré komunikační dovednosti a smysl pro týmovou spolupráci
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 298488
Organization: Energy Management
Career Level: Absolvent/ka