Siemens Volná místa

Specialista dodavatelské logistiky - OEZ, Letohrad

Letohrad, Czech Republic
SCM-Procurement/Logistics

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

OEZ je komplexním dodavatelem produktů a služeb v oblasti jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí s více než 75 letou historií. Díky spojení se společností Siemens je v současnosti jedním z nejmodernějších závodů v České republice.

Ve společnosti OEZ s.r.o., pracoviště Letohrad, nabízíme volné pracovní místo na pozici Specialista dodavatelské logistiky.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který bude zodpovídat za řízení vztahů s dodavateli z pohledu logistiky. Bude spolupracovat se strategickým nákupem, operativní logistikou a dodavatelskou kvalitou. Pozice je vhodná také pro absolventy.

Budete se věnovat především:

  • výběru dodavatele z pohledu logistiky
  • hodnocení dodavatelů a rozvoj dodavatelů v oblasti logistiky
  • kontinuálnímu zvyšování podílu a aktualizace preferovaných logistických modelů
  • řešení materiálových urgencí v rámci eskalačního procesu

Měl(a) by jste mít:

  • ÚSO/ VŠ vzdělání
  • znalost AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem), znalost NJ výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • znalosti a zkušenosti ze SCM (nákup, logistika, dodavatelská kvalita) velkou výhodou
  • ochotu se dále vzdělávat
  • řidičský průkaz skupiny B
  • časovou flexibilitu, zodpovědnost, důslednost, komunikativnost, samostatnost

Těšit se můžete zejména na:

  • zázemí a perspektivu nadnárodní společnosti
  • denní využití anglického jazyka (písemná a ústní forma)
  • 25 dnů dovolené a den volna navíc na sportovní hry
  • příspěvek na stravování (cena obědů 16 Kč)
  • finanční příspěvky na sport, volný čas, zdraví, kulturu atd.
  • každoroční navýšení mzdy
  • příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • možnost ubytování ve firemní ubytovně v Letohradě
  • odměna za odpracovaná léta ve společnosti
  • dny volna s náhradou mzdy nad zákonný nárok při důležitých osobních překážkách
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance
  • akce pro zaměstnance (např. kulturní akce, sportovní akce, soutěže atd.)
  • možnost zapojit se do akciového programu Siemens
  • pracovní smlouvu na dobu určitou (zástup za MD a RD), ale v případě oboustranné spokojenosti nabízíme možnost přesunout se výhledově na jiné oddělení (logistika, dodavatelská kvalita, nákup)
  • možnost pracovat na plný pracovní úvazek nebo na zkrácený pracovní úvazek (min. 6. hod./den)
  • mladý a přátelský kolektiv
  • možnost služebních cest
  • pozice je vhodná také pro absolventy
  • nástup možný ihned

Zajímá Vás více? Máte otázky, zda je tato příležitost to pravé pro Vás? Zkontaktujte nás na telefonu 702 207 602, nebo nám rovnou pošlete Váš životopis. A pokud se chcete předem podívat, jak to u nás vypadá, můžete tady:  https://www.youtube.com/watch?v=e8Viev9obFY
Budeme se těšit na Vaše reakce.

Requisition ID: 298768
Organization: Energy Management
Career Level: Začínající expert/ka
Plný i částečný