Kariera w Siemens

Stażysta/ Stażystka w Dziale HR

Warszawa, Polska
Zasoby Ludzkie

Opis oferty pracy

Firma Siemens Industry Software jest liderem na rynku PLM - rynku oprogramowania i usług związanych z "zarządzaniem całym cyklem życia produktu" (Product Lifecycle Management - PLM) oraz działalnością produkcyjną (MOM). Posiadamy około 140 000 klientów i 15 milionów licencjonowanych stanowisk pracujących na całym świecie. Naszymi klientami są liderzy m. in. w takich sektorach przemysłu jak: lotnictwo, motoryzacja, zaawansowane technologie, sprzęt AGD.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie w tworzeniu i ulepszaniu procedur HR
  • Koordynacja spotkań rekrutacyjnych: umawianie kandydatów, potwierdzanie spotkań
  • Przygotowywanie wewnętrznych newsletterów i informacji
  • Tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Pomoc we wprowadzaniu danych do systemu
  • Wsparcie procesu onboardingu
  • Pomoc w organizacji wydarzeń, szkoleń i spotkań firmowych
  • Udział w procesie badania potrzeb i satysfakcji pracowników
  • Zaangażowanie w realizację Programu Poleceń Pracowniczych

    Oczekiwania:

  • Student/-ka III-IV roku studiów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, umożliwiającym codzienną komunikację
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office( Excel, Word, Power Point)
  • Dostępność minimum 35 godzin tygodniowo
  • Dokładność, odpowiedzialność
  • Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
  • Proaktywne podejście do wykonywanych zadań,
  •  Chęć rozwoju i „otwarta głowa” :)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji
  • możliwość przedłużenia współpracy
  • owocowe poniedziałki i pyszną kawę
  • darmowy parking
  • przyjazną atmosferę

Wyślij swoje CV na adres: careers.pl.plm@siemens.com

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Requisition ID: 298777
Organization: Digital Factory
Career Level: Student
Tylko w pełnym wymiarze