Kariera w Siemens

Stażysta/ Stażystka w dziale marketingu i sprzedaży

Wroclaw, Polska
Marketing

Opis oferty pracy

Firma Siemens Industry Software jest liderem na rynku PLM - rynku oprogramowania i usług związanych z "zarządzaniem całym cyklem życia produktu" (Product Lifecycle Management - PLM) oraz działalnością produkcyjną (MOM).

Posiadamy około 140 000 klientów i 15 milionów licencjonowanych stanowisk pracujących na całym świecie. Naszymi klientami są liderzy m. in. w takich sektorach przemysłu jak: lotnictwo, motoryzacja, zaawansowane technologie, sprzęt AGD.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • telefoniczny kontakt z firmami
  • przeprowadzanie telefonicznych ankiet
  • aktualizacja bazy danych, obsługa systemu CRM
  • przygotowywanie raportów

Oczekiwania:

  • wysoka komunikatywność i umiejętność nawiązania rozmowy
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność wyszukiwania i analizy danych
  • znajomość MS Office ( Excel, Word, Power Point)
  • ze względu na specyfikę działalności firmy mile widziany student/ka z kierunków technicznych
  • dostępność minimum 35 godzin tygodniowo

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji
  • możliwość przedłużenia współpracy
  • owocowe poniedziałki i pyszną kawę
  • darmowy parking
  • przyjazną atmosferę

Wyślij swoje CV na adres: careers.pl.plm@siemens.com

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Requisition ID: 298914
Organization: Digital Factory
Career Level: Student
Tylko w pełnym wymiarze