Siemens Volná místa

Plánovač kvality - elektro - OEZ, Letohrad

Letohrad, Czech Republic
Quality Management

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Ve společnosti OEZ, s.r.o., pracoviště Letohrad, nabízíme volné pracovní místo na pozici Plánovač kvality - elektro.

OEZ je výrobcem nízkonapěťových jistících a pojistkových přístrojů s více než 75 letou tradicí na trhu. Díky spojení
se společností Siemens je v současnosti jedním z nejmodernějších výrobních závodů v České republice.

V našem týmu výrobkové kvality zodpovídáme za dohled nad vysokou kvalitou našich výrobků, které jsou
prodávány po celém světě. Stanovujeme procesy, které zajišťují stálost parametrů našich výrobků. Specifikujeme
požadavky na zkušební zařízení, která jsou konstruována za použití nejmodernějších technologií. Zajišťujeme
realizaci vybraných zkoušek, které sestavujeme dle náročných požadavků technických norem. Spolupracuje
s odbornými útvary při analýzách dosažených výsledků. Rovněž spolupracujeme s našimi zahraničními kolegy při
naplňování požadavků zákazníků v jejich regionech. Pokud jste technického zaměření, rádi komunikujete s lidmi,
poznáváte nové technologie a učíte se novým věcem, pak hledáme právě Vás.

Budete se věnovat především
- řízení kvalitativních procesů dané skupiny výrobků po celou dobu životního cyklu výrobku (fáze vývoje, výroby)
- tvorbě zkušební a kontrolní dokumentace
- zabezpečení reportingu a eskalace dosažené úrovně kvality
- řešení kvalitativních problémů dané skupiny výrobků
- technické analýze výrobků

Měl(a) byste mít
- VŠ/ÚSO vzdělání elektrotechnického zaměření
- komunikativní znalost AJ podmínkou
- minimálně způsobilost v elektrotechnice vyhl. 50/78 Sb., § 6
- zkušenosti s FMEA, s audity, s 8D-protokoly výhodou
- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, Power-point)
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost týmové práce, rozhodování, komunikativnost, prezentační schopnosti, schopnost a vůli se dále vzdělávat v oboru

Dále Vám nabízíme

  • seznámení s celosvětově používanými nástroji kvality
  • 25 dnů dovolené a den volna navíc na sportovní hry
  • příspěvek na stravování (cena obědů a večeří 16 Kč)
  • finanční příspěvky na sport, volný čas, zdraví, kulturu atd. 6 000 Kč/rok
  • každoroční navýšení mzdy
  • příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • možnost ubytování ve firemní ubytovně v Letohradě
  • odměna za odpracovaná léta ve společnosti
  • dny volna s náhradou mzdy nad zákonný nárok při důležitých osobních překážkách
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance
  • akce pro zaměstnance (např. kulturní akce, sportovní akce, soutěže atd.)
  • možnost zapojit se do akciového programu Siemens
  • zázemí a perspektivu nadnárodní společnosti
  • práci v mezinárodním týmu a zapojení do nadnárodních projektů
  • možnost občasných služebních cest v rámci ČR
  • možnost profesního růstu
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Requisition ID: 298972
Organization: Energy Management
Career Level: Nedefinováno