Junior specialista přijatých faktur s angličtinou a/nebo němčinou - Ostrava

Ostrava, Czech Republic
Finance

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V našem centru sdílených služeb společnosti Siemens, s.r.o. nabízíme volné pracovní místo Junior specialista přijatých faktur s němčinou a/nebo angličtinou.

Náplň práce

  • příprava platebního běhu
  • spouštění platebního běhu
  • kontrolování správnosti náležitostí k platebnímu běhu
  • každodenní telefonická/e-mailová komunikace s interními/externími zákazníky a s jednotlivými odděleními divize
  • poskytování služeb zákazníkovi v odpovídající kvalitě a v souladu s firemními předpisy
  • příprava podkladů pro auditory ze strany zákazníka
  • podílení se na zavádění nových procesů
  • reporting

Očekáváme

  • min. SŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
  • znalost němčiny na pokročilé úrovni, znalost angličtiny výhodou
  • zájem o práci v administrativě a účetnictví (nepožadujeme zkušenosti s účetnictvím)
  • uživatelskou znalost programů sady MS Office, znalost systému SAP výhodou
  • prozákaznický přístup a velmi dobré komunikační schopnosti
  • aktivní přístup k řešení problemů, schopnost jednat pod tlakem
  • proaktivitu, spolehlivost a pečlivost
  • časovou flexibilitu a týmového ducha

Requisition ID: 299232
Organization: Controlling and Finance
Career Level: Začínající expert/ka