Junior specialista kmenových dat s angličtinou a němčinou - Ostrava

Ostrava, Czech Republic
Internal Services

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Hledáte uplatnění ve stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti? Zajímá Vás prostředí centra sdílených služeb? Ovládáte alespoň jeden cizí jazyk a jste komunikativní typ člověka? Máte zájem o práci v oblasti administrativy? Pak hledáme právě Vás!

Ve společnosti Siemens je centrum sdílených služeb interním poskytovatelem služeb v oblasti účetnictví, administrativy lidských zdrojů a nákupu nepřímého materiálu. Naše centrum sdílených služeb je ideálním místem pro start a rozvoj kariéry. Pracovní pozice v našem centru sdílených služeb jsou vhodné především pro absolventy, protože nevyžadujeme žádné předchozí zkušenosti. Nové zaměstnance plně zaškolíme a poskytneme jim plnou podporu k tomu, aby se co nejlépe začlenili do pracovních týmů a získali první pracovní zkušenosti, na kterých budou moci budovat svoji kariéru.

V našem centru sdílených služeb společnosti Siemens, s.r.o. nabízíme volné pracovní místo Junior specialista kmenových dat s angličtinou a němčinou.

Náplň práce

  • zakládání kmenových dat (informací o dodavatelích nebo odběratelích) do systému SAP, jedná se o oblast účetnictví
  • správa kmenových dat (aktualizace, kontrola, zadávání změn)
  • řešení nestandardních požadavků zákazníka
  • každodenní telefonická/e-mailová komunikace s interními/externími zákazníky a s jednotlivými odděleními divize
  • poskytování služeb zákazníkovi v odpovídající kvalitě a v souladu s firemními předpisy
  • podílení se na kontinuálním zlepšování procesů

Očekáváme

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni
  • zájem o práci v administrativě
  • uživatelskou znalost programů sady MS Office, znalost systému SAP výhodou
  • prozákaznický přístup a velmi dobré komunikační schopnosti
  • spolehlivost a pečlivost
  • časovou flexibilitu
  • týmového ducha

Dále nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 299286
Organization: Controlling and Finance
Career Level: Absolvent/ka