Siemens Volná místa

Training Event and E-learning Administrator 1

Praha, Czech Republic
Internal Services

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Ovlivněte vzdělání zaměstnanců

Budete napomáhat rozvoji 1,5 tisíce zaměstnanců Centra sdílených služeb společnosti Siemens v ČR. Jako administrátor/ka školení a e-learningů v Training Center se budete podílet na vzdělávání až 300 zaměstnanců každý měsíc.

Digitalizace na vlastní kůži

Vytváříme nová moderní školení, převádíme ty stávající do digitální podoby e-learningů. Každé školení je menší nebo větší projekt, který trvá od několika týdnů do dvou měsíců. V každém projektu se budete setkávat s novými kolegy (nejen z Česka).

Užijte si svobodu!

Pracujeme v přátelské atmosféře v moderních open spacech mezinárodní společnosti. Odpočinout si můžete u šálku dobré kávy v relax zóně, kde si můžete užít masážní křeslo nebo vyzvat kolegy na bitvu ve fotbálku. Studujete a zároveň pracujete? Jsme flexibilní a Vaše časové možnosti budeme respektovat. Nabízíme dlouhodobou spolupráci formou DPČ (20 hodin týdně). Můžete nastoupit od 18.6.2018 nebo dle vzájemné domluvy.

Měl/a byste mít:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • dobrou znalost anglického a českého jazyka
  • uživatelskou znalost MS Office (Excel, PowerPoint)
  • znalost Adobe Captivate výhodou, jinak možnost zaučení
  • aktivní, komunikativní a pozitivní přístup

Budete se věnovat dlouhodobým a ad-hoc činnostem souvisejícím s:

  • výrobou e-learningů (příprava, realizace a kontrola obsahu, komunikace se zákazníkem a výrobcem)
  • katalogem školení a požadavky na vzdělávání od zaměstnanců
  • chodem a rozvojem Training Center ve všech směrech

Requisition ID: 299715
Organization: Global Services
Career Level: Student/ka
Jenom částečný