Siemens Volná místa

Brigáda programátor .NET - DPP/DPČ - Frenštát p. R.

Frenstat pod Radhostem, Czech Republic
Information Technology

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Máte chuť přivydělat si při studiu, pracovat se špičkovými odborníky na nejnovějších technologiích Microsoft, získat skvělou praxi v oboru IT a případně jistou práce po studiu? Domluvíte se anglicky, nebo německy a .NET je pro Vás výzvou? Přidejte se k dobře sehranému týmu našich kolegů.

Práce v Siemens studentské kanceláři je určena studentům posledních ročníků VŠ se zaměřením na IT. Po dobu 6-24 měsíců se stanete platnými členy kompetenčního centra Siemens pro Evropu a budete pracovat pod vedením zkušených mentorů na konkrétních úkolech.

Do zkušeného týmu odborníků v dané oblasti hledáme studenta pro práci na letní brigádu

Budete se věnovat především:

  • spolupráci na analýze požadavků
  • tvorbě programových řešení v prostředí Microsoft
  • návrhu, tvorbě a testování programů v prostředí .NET, MVC
  • programování při použití technologií C#, JavaScript, HTML5, XML

Těšit se můžete zejména na:

  • pestrou práci a zajímavé projekty, spolupráci se špičkovými odborníky a jejich mentoring
  • zaškolení do vývojového prostředí Siemens
  • práci v přátelském a otevřeném kolektivu

Měl/a byste mít:

  • zkušenosti s programováním nad databázemi s příklady Vaší tvorby
  • dobrou znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
  • zájem o programování v prostředí Microsoft .NET (ideálně MVC)
  • schopnost jak samostatné práce, tak i práce v týmu
  • chuť učit se nové věci

Requisition ID: 299843
Organization: Global Services
Career Level: Student/ka
Jenom částečný