Siemens Volná místa

Týmová asistentka v oddělení Real Estate - Praha 1

Praha, Czech Republic
Internal Services

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Týmová asistentka oddělení správy nemovitostí Siemens

V naší společnosti Siemens, s.r.o. nabízíme volné pracovní místo Týmové asistentky v oddělení Real Estate na plný úvazek.

Náplní Vaší práce bude především:

  • organizace chodu oddělení
  • administrativní podpora celého oddělení
  • příprava prezentací a objednávání dodávek
  • správa a vydávání přístupových karet a klíčů
  • editace internetových stránek
  • správa a evidence smluv

Těšit se můžete zejména na:

  • příležitost k získání zajímavých pracovních zkušeností
  • využití cizích jazyků

Měl/a byste mít:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • znalost anglického jazyka pro každodenní komunikaci
  • plynulý český jazyk včetně písemného projevu
  • pokročilou znalost MS Office
  • dobré komunikační dovednosti

Dále Vám nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu,  firemní mateřskou školku v Praze pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
  • smlouvu na dobu neurčitou

Requisition ID: 299991
Organization: Global Services
Career Level: Začínající expert/ka