Siemens Volná místa

Logistik materiálových dispozic - Trutnov

Trutnov, Czech Republic
SCM-Procurement/Logistics

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V našem odštěpném závodě Nízkonapěťová spínací technika nabízíme volné pracovní místo Logistik materiálových dispozic.

Budete se věnovat především

  • řízení skladových zásob
  • zajišťování materiálu pro výrobu
  • zodpovědnost za skladové zásoby materiálu
  • komunikace s dodavateli, interní komunikace s ostatními odděleními
  • controllingové činnosti v oblasti řízení materiálových dispozic
  • řešení operativních problémů
  • zodpovědnost za spolehlivost dodávek, práce se SAP

Měl/a byste mít

  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka (preferujeme němčinu)
  • zkušenosti v oboru (výhodou)
  • komunikativnost, časovou flexibilitu
  • samostatnost a spolehlivost, schopnost týmové práce

Těšit se můžete na

  • zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností
  • 25 dnů dovolené
  • pružná pracovní doba a důraz na Work-life balance
  • jazykové kurzy (angličtina, němčina) přímo ve firmě v pracovní době
  • příspěvek na volnočasové aktivity, tzv. cafeteria systém 6 000 Kč/rok
  • kantýna v místě výkonu práce a příspěvek na stravování 55 % z ceny jídla
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1 000 Kč/měsíc
  • odměna při pracovních a životních jubileích, při narození dítěte, příspěvek na dětské tábory
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat díky firemním plánům 1/3 akcií navíc zdarma
  • slevy a zvýhodněné nabídky pro zaměstnance
  • firemní akce pro zaměstnance
  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě

Zajímá Vás více? Máte otázky, zda je tato příležitost to pravé pro Vás? Zkontaktujte nás na telefonu +420 702 207 602, nebo nám rovnou pošlete Váš životopis.

Requisition ID: 300084
Organization: Digital Factory
Career Level: Absolvent/ka