Siemens Volná místa

Praktikant s dobrou znalostí Power Pointu - Praha

Praha, Czech Republic
SCM-Procurement/Logistics

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V našem centru sdílených služeb, konkrétně v oblasti nákupu, nabízíme volné pracovní místo pro šikovného studenta/studentku, který/á má velmi výbornou znalost Excelu, komunikativně ovládá angličtinu a ideálně zná JavaScript.

Náplň práce

  • tvorba databází pomocí MS Access – konsolidace dat
  • denní práce s MS Excelem (zpracování velkého objemu dat pomocí kontingenčních tabulek, tvorba maker)
  • podpora týmu při vytvářeni reportů (analýza stávajícího stavu, návrh na vylepšení a zjednodušení reportů, tvroba dalších ad hod reportů)
  • podpora při psani skriptů pro knihovny jQuery
  • tvorba prezentací v MS PowerPointu

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost angličtiny
  • pokročilá znalost MS Office (především Accessu a Excelu – kontingenční tabulky, makra apod.)
  • znalost JavaScript výhodou (práce s JavaScriptovou knihovnou jQuery)
  • znalost Microsoft SharePoint a SharePoint Designer výhodou
  • možnost pracovat 15-20 hodin týdně

Requisition ID: 300237
Organization: Global Services
Career Level: Student/ka
Jenom částečný