Siemens Volná místa

Referent logistiky s AJ - Frenštát p. R.

Frenstat pod Radhostem, Czech Republic
SCM-Procurement/Logistics

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme oddělení zpracování zakázek a dodávek výrobního závodu Siemens, s.r.o., Elektromotory Frenštát. Naši úkolem je zabezpečit logistické zpracování  objednávek našich zákazníků a komunikaci s těmito zákazníky. Naše oddělení dále zabezpečuje odeslání hotových motorů k příjemcům po celém světě.

Budete se věnovat především:

  • logistickému  zpracovaní zakázek
  • komunikace se zákazníky
  • spoluúčasti při realizaci logistických projektů
  • tvorbě plánů
  • reportování  a vytváření statistik

Těšit se můžete zejména na:

  • spolupráci v přátelském kolektivu
  • každodenní využití cizích jazyků
  • možnost seberealizace a osobní rozvoj
  • podílení se na mezinárodních projektech

Měl/a byste mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření)
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni (NJ výhodou)
  • zkušenosti na obdobné pozici (výhodou)
  • znalost práce s MS Excel na pokročilé úrovni, znalost SAP výhodou
  • analytické myšlení, komunikativnost, ochotu vzdělávat se a růst
  • časovou flexibilitu
  • organizační schopnosti, schopnost pracovat samostatně
  • schopnost a chuť se rozvíjet a seberealizovat

Dále nabízíme:

  • místo výkonu práce: Frenštát p. R.
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti
  • možnost uplatnění v perspektivním oboru
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • program zaměstnaneckých výhod:
  • roční příspěvek 6.000,- Kč do programu Benefit plus
  • roční příspěvek 2.000,- Kč na jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1.000,- Kč měsíčně
  • odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000,- Kč
  • bezúročné půjčky pro zaměstnance až 300.000,- Kč
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens (např. slevy na nákup zboží Siemens, slevy na Leo Express atd.)
  • závodní jídelna v areálu firmy
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené

Requisition ID: 300706
Organization: Process Industries and Drives
Career Level: Nedefinováno