General Ledger Accountant with English and Romanian - Prague

Praha, Czech Republic
Finance

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Junior účetní/Účetní pro zpracování platebních běhů s rumunštinou / angličtinou pro nově vzniklou společnost Siemens Mobility.

Rádi komunikujete v rumunštině a angličtině?

Chcete rozvíjet svou kariéru v oblasti účetnictví?

Pak hledáme právě Vás!

V centru sdílených služeb společnosti Siemens zajišťujeme účetní služby pro naši zahraniční pobočku v Rumunsku,  se kterou jsme denně v kontaktu. Pracujeme  s přijatými i vystavenými fakturami, spravujeme data dodavatelů a odběratelů, provádíme platební běhy, účtujeme bankovní výpisy, aktivujeme majetek a zpracováváme účetní závěrky v našich systémech.

Co u nás budete dělat?

  • připravovat a kontrolovat podklady pro spuštění platebního běhu
  • spouštět platební běhy
  • autorizovat odchozí platby v interním systému a externí bance
  • komunikovat se zákazníky a interními odděleními emailem nebo telefonicky na denní bázi
  • podporovat a podílet se na pravidelných uzávěrkových činnostech

Co od Vás očekáváme?

  • uživatelskou znalost MS Office
  • komunikativní znalost rumunského / anglického jazyka
  • zkušenosti s platebními běhy nebo účetnictvím vítané
  • zájem o práci v administrativě a účetnictví
  • prozákaznický přístup, dobré komunikační dovednosti, přesnost a pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Plně Vás zaškolíme, poskytneme Vám maximální podporu a budeme Vás směřovat k rozvoji Vašich pracovních zkušeností.

Více informací naleznete na stránkách www.siemenssharedservices.cz.

Requisition ID: 301066
Organization: Controlling and Finance
Career Level: Expert/ka
Jenom částečný