Siemens Volná místa

Commercial contract manager - Brno

Brno, Czech Republic
Sales

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme tým specialistů podporujících prodej parních turbín. Naší misí je zajistit naplnění požadavků zákazníka a zároveň mít pod kontrolou komerční rizika vyplývající z obchodního případu. Působíme na trhu střední a východní Evropy, zejména v Polsku, Rusku, Turecku či Izraeli. Každý náš projekt je unikátní a jeho hodnota je v milionech eur.

Přidejte se k nám a staňte se členem týmu Commercial contract managerů.

 Budete se věnovat především

  • přípravě smluv se zákazníkem
  • koordinaci a zajištění úplnosti komerční části nabídek
  • analýze požadavků zákazníka v komerční oblasti
  • vyhodnocování a řízení rizik a příležitostí vyplývajících z návrhů smluv, daňových zákonů, pojištění, platebních podmínek apod.
  • úzké spolupráci s obchodníky
  • prezentaci rizik projektů a komunikaci s globálním sales managementem

Těšit se můžete zejména na

  • odpovědnou a různorodou práci v mezinárodním prostředí
  • obchodní jednání u zahraničních zákazníků
  • využití cizích jazyků na denní bázi
  • získání širokého rozhledu v oblasti smluvních podmínek, pojištění, platebních podmínek, daní

Měl/a byste mít

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo právního směru
  • pokročilou znalost angličtiny, znalost ruštiny výhodou
  • zkušenosti s obchodním jednáním
  • alespoň základní znalosti z oblasti daní, pojištění, platebních a dalších smluvních podmínek
  • analytické dovednosti a pečlivost
  • dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • ochotu přijmout odpovědnost za vlastní rozhodnutí a práci
  • ochotu cestovat v rámci práce

Dále vám nabízíme

  • odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • flexibilní pracovní dobu
  • širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy, Cafeteria systém 6.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program a další)

Requisition ID: 301973
Organization: Power and Gas
Career Level: Začínající expert/ka