Siemens Volná místa

Elektrotechnik vyvažování

Brno, Czech Republic
Manufacturing

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme oddělení montáže průmyslových parních turbín. Naším úkolem je dodávat turbíny ve stanovených termínech a dbát na vysokou kvalitu našich výrobků. Jsme pyšní na více než stoletou historii naší společnosti, během níž jsme dodali přes 4 240 turbín do 66 zemí z různých koutů světa. Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici turbinář (popř. strojní zámečník).

Čemu se u nás budete věnovat?

  • přípravě a montáži vlastní turbíny v souladu s vydanou konstrukční a technologickou dokumentací
  • pravidelné údržbě pracoviště a zkvalitňování pracovního prostředí s ohledem na zajištění bezpečnosti práce na pracovišti

Co Vám nabízíme?

  • odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, roční bonus, příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy, Cafeteria systém 6.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program a další)

Co byste měl/a mít?

  • SŠ vzdělání/vyučen
  • základní svařečský kurz TIG výhodou
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • manuální zručnost
  • odpovědný přístup k práci, samostatnost
  • praxi v oboru výhodou

Co získáte navíc?

  • osvojení nových technologických postupů
  • podíl na vzniku jedinečného produktu, unikátní know-how
  • záruku fixní mzdy i v případě nižšího počtu zakázek (práce v kontu pracovní doby)
  • práci v moderním prostředí

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka! Pošlete své aktuální CV a motivační dopis naší personalistce Petře Svitavské na petra.svitavska@siemens.com nebo volejte na telefonní číslo 720 954 682.
Adresa: Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery, Olomoucká 7/9, Brno 618 00

Requisition ID: 302577
Organization: Power and Gas
Career Level: Nedefinováno