Siemens Careers

Electro Mechanical Engineer

Budapest, Hungary
Research & Development

English (UK)

Job Description

Milyen feladatok várnak rád?

  • Szakirányú gyártásfejlesztési projectek vezetése, Geafol tech-nológiák változásainak nyomon követése, bevezetése
  • Részvétel minőség és hatékonyságjavítási projectekben, ezek kezdeményezése
  • Részvétel új gyártóeszközök műszaki specifikációjában, beszerzési folyamatuk irányítása, részvétel gépátvételi és telepítési, üzembehelyezési eljárásban
  • Részvétel a beszállítók minősítésében, minőségének fejlesztésében
  • Részvétel nem megfelelőségek okainak feltárásában, illetve a hibajavító és megelőző tevékenységben
  • Gyártástechnológiai követelmények meghatározása, technológiai és folyamatleírások, gyártási standardok készítése, dolgozók oktatása
  • Napi felmerülő technológiai problémák megoldásának támogatása
  • Dolgozók minősítése speciális gyártási folyamatokra

Mi különböztet meg másoktól?
  • Villamos/ gépészmérnök végzettség
  • LEAN tapasztalat
  • Műgyanta szigetelésű transzformátorok felépítése és működésében szerzett tapasztalat
  • Anyagok, technológiai folyamatok mérési módszerének ismerete, jóváhagyási folyamata és kritériumai
  • Transzformátor gyártás gépeinek, azok paramétereinek, funkcióinak ismerete
  • Minőségügyi alapismeretek
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • MS Office, valamint gépvezérlő és dokumentáció kezelő szoftverek ismerete

Job ID: 74998

Organisation: Energy Management