Siemens Careers

Koordinátor servisu

Kosmonosy, Czech Republic
Customer Services

English (UK)

Job Description

V naší divizi Digital Factory,v úseku Customer Services, který je činný v oblasti servisních služeb pro automatizaci a pohony, nabízíme volné pracovní místo Koordinátor servisu v lokalitě Bradlec.

Náplň práce:
· administrativní podpora a koordinace týmu servisních techniků
· příprava a zpracování nabídek
· peče o zákazníky
· evidence technických dotazů

Očekáváme:
· min. SŠ vzdělání, ideálně ekonomického nebo technického směru
· komunikativní znalost AJ, schopnost komunikace v NJ výhodou
· znalost Win 7, Outlook, Excel
· velmi dobré komunikační a obchodní dovednosti, vstřícné jednání se zákazníky
· pečlivost, orientaci na splnění úkolu, odolnost vůči stresu
· řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:
· zázemí mezinárodního koncernu Siemens
· příležitost k seberealizaci, aktivní využití cizího jazyka/ů
· možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě · systém firemního vzdělávání a školení
· práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků a přístup k nejmodernějším technologiím
· atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity a další)

Job ID: 76123

Organisation: Digital Factory

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected