Siemens Careers

Toborzási gyakornok

Budapest, Hungary
Human Resources

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.
Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Milyen feladatok várnak rád?

- Talent Acquisition teljes körű támogatása:
- Álláshirdetések írása és feladása
- Új hirdetési felületek feltérképezése, (Közösségi médiákban és más oldalakon)
- Kapcsolattartás a jelöltekkel, toborzó cégekkel (Pl. névellenőrzések elkészítése)
- Beérkező önéletrajzok előszűrése, jelöltekkel való kapcsolatfelvétel
- Talent pool karbantartása valamint a munkatársi ajánlási program után követése
- Magyar és angol nyelvű telefonos interjúk készítése
- Találkozók szervezése (időpont egyeztetés, visszaigazolások ellenőrzése, vendégek kísérése)
- Állásinterjúkon való HR képviselet
- Tesztek elemzése, eredmények kiküldése
- Adatgyűjtés, dokumentáció, adatszolgáltatás különböző riportokhoz
- Táblázatok és kimutatások, prezentációs anyagok, hírlevelek önálló készítése

Mi különböztet meg másoktól?
- Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (német előny)
- MS Office magas felhasználói szintű ismerete (magabiztos Excel használat)
- Önálló, poraktív munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

Mit érdemes még tudnod?
- Toborzás területen szerzett tapasztalat előny
- Teljes munkaidős, heti 40 óra
- Tanulói jogviszony nem elvárás (Siemens gyakornoki szerződés, nem diákszervezeten keresztüli órabéres foglalkoztatás)
- Gyakornoki juttatási csomag (havi alapbér + cafeteria)
- Egy éves határozott idejű szerződés lejárta után kölcsönös szimpátia esetén további lehetőségek
- Tanulási, fejlődési lehetőség, HR területeinek és egy globális cég működésének megismerése

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 78342

Organisation: Human Resources

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Either