Siemens Careers

Szerviz értékesítő mérnök

Budapest, Hungary
Customer Services

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

 Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Factory és a Process Industries and Drives üzletágaink az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Értékesítő feladatkör, automatizálási és hajtástechnikai szerviz fókusszal:
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel,
  • ügyfelek rendszeres látogatása
  • Szerviz szolgáltatások promótálása
  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok
  • bővítése, új üzletek szerzése
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Szakmai szakértőink támogatásával ajánlatok elkészítése, képviselése és követése

Mi különböztet meg másoktól?
  • 2-4 éves automatizálási és vagy hajtástechnikai szakmai illetve értékesítői tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hajtástechnikai és vagy szerszámgépes, PLC-s jártasság
  • Piacismeret
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Kommunikációs és tárgyalási készség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Eredményorientáltság
  • Utazási hajlandóság: 60-80% (Magyarországon belül)
 Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 80662

Organisation: Digital Factory