Siemens Careers

C++ senior developer

Budapest, Hungary
Information Technology

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mobility üzletágunk szakértő kollégái segítségével olyan új intelligens közlekedési megoldásokat fejlesztünk, amelyek növelik az infrastruktúra rendelkezésre állását, optimalizálják a forgalmat és növelik az utasok kényelmét. A közlekedési infrastruktúra villamosításával, automatizálásával és digitalizációjával már ma meghatározzuk a jövő közlekedését.

Milyen feladatok várnak rád?
  • Vezető nélküli metró vezérlőszoftverének fejlesztése C++ nyelven, Linux környezetben
  • Automatizált tesztek készítése
  • Hibakeresés, eredmények analízise
  • Hiba- és verziókövető rendszer kezelése

Mi különböztet meg másoktól?

  • Felsőfokú szakirányú (villamosmérnök, vagy mérnök informatikus) végzettség
  • Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat C++ fejlesztési területen
  • Aktív kommunikáció képes angol nyelvismeret

Mi az, ami előnyt jelent?

  • Vasúti irányítási rendszerek ismerete
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • Shell/Perl script ismerete
  • Agilis fejlesztési metódus ismeret
  • Vasúti rendszerek/szabványok ismerete

Job ID: 82040

Organisation: Mobility