Siemens Careers

Mérnök gyakornok Evosoft

Budapest, Hungary
Engineering

English (UK)

Job Description

Milyen feladatok várnak rád?
  • Projekt adminisztráció
  • Alvállalkozók munkájának felügyelete
  • Dokumentációk, jelentések kezelése
  • Épületkezelési (housing/facility) feladatok segítése
  • Kapcsolattartás a vállalat többi osztályával, felmerülő hibák összegyűjtés
  • Rendszeres bejárások, ellenőrzések megtartása
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, segítése
  • Épületfelügyeleti (BMS) rendszer kezelése
  • Az intézményben felmerülő karbantartási, javítási feladatokat megrendelése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, beszállítókkal, partnerekkel
  • Nagyobb meetingek segítése, a rendezvények indulásakor asszisztencia
  • Költöztetések / átbútorozások előkészítése, kapcsolattartás a különböző területekkel

Mi különböztet meg másoktól?
  • Szakirányú tanulmányok (műszaki menedzser, villa-mos, építő vagy gépész mérnöki)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Ügyfélorientált attitűd

Job ID: 82059

Organisation: Power and Gas

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time