Siemens Careers

Indirekt Stratégiai Beszerző

Budapest, Hungary
SCM-Procurement / Supply Chain Logistics

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Indirekt anyagok és szolgáltatások stratégiai beszerzése a felmerülő igények alapján
  • Kapcsolódó operatív beszerzési feladatok ellátása
  • Szállítói tárgyalások tervezése és lefolytatása, szerződések elkészítése
  • Tárgyalási stratégia meghatározása, versenytárgyalás/e-aukció/e-bidding levezetése
  • Árajánlatok kérése, beszerzési döntések előkészítése
  • Folyamatos piacfigyelés, új beszállítók, termékek felkutatása, szakmai tanácsadás beszerzési kérdésekben
  • Kapcsolattartás a megrendelési igényeket feladó kollégákkal
  • Supplier Management
  • Vállalati projektekben való közreműködés
  • Kooperáció a globális beszerzési szervezettel
  • Beszerzési alapadatok felügyelete SAP-ban
  • Együttműködés az operatív beszerzési csoporttal
  • Elemzések, riportok készítése
Mi különböztet meg másoktól?

  • Szakirányú közgazdasági vagy műszaki végzettség
  • Minimum öt év szakmai gyakorlat beszerzés területen
  • Magas szintű tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Elemző-, rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság, precizitás
  • Kiemelkedő kapcsolatépítő és kezdeményező készség
  • Eredményorientáltság, dinamikus, asszertív egyéniség, jó csapatjátékosság
  • SAP és MS Office felhasználói készségek
Mi jelenthet előnyt a számodra?
  • Német nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat telephely-üzemeltetéshez kapcsolódó beszerzésekben

Job ID: 82674

Organisation: Global Services