Siemens Careers

Anyagkönyvelő

Budapest, Hungary
SCM-Procurement / Supply Chain Logistics

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

 A Siemens Energy Management Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztótranszformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Mik lesznek a feladataim?
Alapanyag, félkésztermék, késztermék és szolgáltatások könyvelése,
Üzemből raktárba érkező anyagigények kezelése,
üzemi és raktári készletek rendszer szintű mozgatása (SAP),
a kapcsolódó osztáyokkal kommunikáció lebonyolítása,
folyamat fejlesztés,
aktív részvétel a kapcsolódó részlegekkel folytatott megbeszéléseken.

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

Szakirányú közép végzettség
1-3 éves raktárban vagy anyagkönyvelésen szerzett tapasztalat,
magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office),
SAP ismeretek,
terhelhető, rugalmas személyiség,
megbízható, pontos, önálló munkavégzés,

Előnyt jelent:
angol nyelvtudás

Mit kell még tudnom?

Nemzetközi környezet,
karrierlehetőség egy multinacionális vállalatcsoporton belül,
versenyképes jövedelemcsomag.

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 83002

Organisation: Energy Management