Siemens Careers

Anyagkönyvelő gyakornok

Budapest, Hungary
Manufacturing

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Energy Management Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transz-formátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Alapanyag, félkész termék, késztermék és szolgál-tatások könyvelése
  • Üzemből raktárba érkező anyagigények kezelése
  • Üzemi és raktári készletek rendszer szintű mozgatása SAP-ban
  • A kapcsolódó osztáyokkal kommunikáció lebonyolítása
  • Anyagkönyvelés adminisztrációjának támogatása: fénymásolás, szkennelés, lefűzés, irat megsemmisítés.

Mi különböztet meg másoktól?

  • Egyetemi/ vagy főiskolai tanulmányok
  • Angol nyelv min. alapszintű ismerete
  • Precizitás
  • Pontosság

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 84137

Organisation: Energy Management

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time