Siemens Careers

IoT Software Developer for Smart buildings

Bratislava, Slovakia
Information Technology

English (UK)

Job Description

V Siemense budujeme nový tím, ktorý bude vyvíjať softvérové moduly pre automatizáciu budov v C++ v prostredí Linux s prepojením na cloud. Budeš sa podieľať na vývoji nového produktu SystemOne pre systémy Building Automation spoločnosti Siemens, ktoré patria medzi špičku na svetovom trhu.

Do tímu hľadáme dvoch kľúčových developerov, ktorí v úvode projektu prevezmú know-how od našich partnerov vo Švajčiarsku (Zug) a USA (Chicago). Režim cestovania je predmetom dohody.

Softvérová platforma zahŕňa vývoj softvérových modulov, driverov a služieb. Tie umožňujú komunikáciu s HW perifériami, ukladanie dát a spravovanie systémových konfigurácii. Budeš vyvíjať aplikácie založené na tejto platforme.

Čo by bola náplň tvojej práce?
* vývoj nového produktu SYSONE
* komunikácia s medzinárodným tímom
* analýza požiadaviek našich zákazníkov
* design softvérového riešenia
* príprava technickej dokumentácie
* implementácia softvérových modulov

Je tvoje vzdelanie IT, elektrotechnické alebo technického zamerania?
Máš skúsenosti s dizajnom a návrhom architektúry, používaním UNIX/Linux a programovaním v C++ ?
Nemáš problém komunikovať v angličtine ?
Robil si už predtým softvérovú analýzu a rád navrhuješ nové riešenia ?
Tak toto je práca pre teba !

Job ID: 84146

Organisation: Corporate Technology

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected