Siemens Careers

Build- és konfiguráció menedzser

Budapest, Hungary
Information Technology

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.
Mobility üzletágunk szakértő kollégái segítségével olyan új intelligens közlekedési megoldásokat fejlesz-tünk, amelyek növelik az infrastruktúra rendelkezésre állását, optimalizálják a forgalmat és növelik az uta-sok kényelmét. A közlekedési infrastruktúra villamosításával, automatizálásával és digitalizációjával már ma meghatározzuk a jövő közlekedését.

Milyen feladatok várnak rád?

§  Professzionális szoftver fejlesztési projektek támogatása: build folyamatok és konfiguráció menedzsment kialakítása.

§Monitoring alkalmazások bevezetése, fejlesztése és üzemeltetése különböző rendszerek teljesítményének figyelése érdekében, illetve azok optimalizálása.

§ Fejlesztői projektek támogatása Rational JAZZ platformra alapozva (Doors Next Generation, Team Concert, RQM, ClearQuest)

Mi különböztet meg másoktól?

§Legalább 2 éves alkalmazás és/vagy rendszer üzemeltetésben szerzett gyakorlati tapasztalat.

§Kettő, vagy több év konfiguráció- és build menedzsment terén szerzett jártasság.

§A következők közül legalább egy rendszer alapos ismerete: Rational JAZZ platform, Rational ClearCase, Microsoft Team Foundation Server, MS Visual Studio Team Service, Git)

§Professzionális szoftver fejlesztésben szerzett tapasztalat.

§Jártasság szkript nyelvek terén (például PowerShell, Python).

§SQL és egyéb adatbázis kezelő rendszer üzemeltetésének gyakorlati ismerete.

§Fejlesztési igények és folyamatok ismerete.

Mi jelenthet előnyt számodra?

§ Csapatmunka orientált nyitott szemlélet.

§Tanulási iránti elkötelezettség.

§Kiváló kommunikációs készségek szóban és írásban egyaránt magyar és angol/német nyelven egyaránt.

Job ID: 84444

Organisation: Mobility