Siemens Careers

Értékesítő mérnök specialista - Kapcsolástechnika üzletág

Budapest, Hungary
Sales

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Factory és a Process Industries and Drives üzletágaink az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat.

Milyen feladatok várnak rád?

· Műszaki tanácsadás a partnerek számára

· Gazdasági munkatársak támogatása

·  Követi a rendelések lebonyolítása során esetlegesen felmerült vevői többlet igényeket.

· Önálló marketing akciók javaslata és végrehajtása

· Vevői kapcsolatok ápolása, vevői igények felkeltése

· Részvétel a disztribútor csatorna üzleti céljainak tervezésében

· Részvétel a termékportfólió értékesítésének tervezésében.

· Piaci információkat gyűjt, vevői szokásokat elemez.

Mi különböztet meg másoktól?

· 1-2 év hasonló területen tapasztalat (villamos ipari értékesítés)

· Szakirányú végzettség

· Gazdasági ismeretek

· Angol nyelvtudás

· B kategóriás jogosítvány

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 84810

Organisation: Digital Factory