Siemens Careers

Műszaki beszerző

Budapest, Hungary
SCM-Procurement / Supply Chain Logistics

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Power and Gas Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Milyen feladatok várnak rád?

· Termeléshez kapcsolódó direkt anyagok beszerzése

· Innovatív ötletekkel optimalizálni a beszerzési folyamatokat

· Kapcsolatot tartani a hazai és nemzetközi beszállítókkal

· Kapcsolatot tartani a mérnökséggel, az order management osztályokkal

· Tárgyalásokat folytatni a beszállítókkal a legjobb beszerzési feltételek kialakításáért

· Készletgazdálkodás

· Beszerzéssel kapcsolatos kimutatások készítése

· Előrejelzések készítése a beszállítók felé

· Részvétel az új beszállítók felkutatásában és minősítésében

Mi különböztet meg másoktól?

· Műszaki rajzok, tűrések  önálló értelmezése

· Műszaki ismeret

· MS Office programok ismerete

· Kommunikációképes német és/vagy angol          nyelvtudás

· Felsőfokú műszaki végzettség

· Vállalatirányzási rendszer ismerete (SAP preferált)

· Rugalmasság, és utazási hajlandóság

Mit érdemes még tudnod?

· Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget

· Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot

· Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 85620

Organisation: Power and Gas